Fiyatlar

Tesise giriş ücreti kişi başı 25 TL’dir. Giriş ücretine şezlong veya minder, güneşli alanlar için şemsiye, sahilde bulunan soğuk su duş ve soyunma kabini kullanımı dahildir.

Tesisimizde sadece kendi karavanınızla konaklama yapmanız mümkündür. Boş karavan kiralama hizmetimiz veya başka bir konaklama imkanı bulunmamaktadır. Uzun süreli Çadır konaklaması kabul edilmemektedir.

Tesisimizde 6 çadır alabilecek küçük bir çadır alanı mevcuttur. Boyutları en fazla 150×200 cm ve yüksekliği en fazla 120 cm olan çift kişilik şeyyah çadırları, 1 veya en fazla 2 gece konaklama için bu alana kabul edilmektedir. Bunlar için sıcak su duş, tuvalet ve elektrik dahil gecelik ücret 90 TL’dir. Bu misafirlerimiz için tesise giriş ücreti alınmaz ancak şezlong kullanmak istenmesi halinde şezlong başı 25 TL ücret talep edilecektir. Büyük aile çadırları için alanımız müsait değildir, kesinlikle kabul edilmemektedir!!!

KARAVAN FİYATLAMA

2020 yılı için, aşağıda görülen  Karavan konaklama fiyatları geçerlidir

Konaklama           110 TL/gün *

Yıllık Konaklama     6.500 TL

10 günden uzun süreli konaklamalarda %10, 1 Aydan uzun süreli konaklamalarda %20 indirim uygulanmaktadır.

Yıllık kontrat sadece sınırlı sayıda, işletme tarafından belirlenen yerler için geçerli olup, 2020 yılı için yıllık kontrat yerimiz bulunmamaktadır.

Yüksek Sezon  1 Haziran-30 Eylül Konaklama 4.750 TL

Düşük Sezon  1 Ekim – 31 Mayıs Konaklma 1.750 TL dir.

Müsaitlik durumu ve detaylı bilgi için 0534 6427195 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

KARAVAN MİSAFİRLERİMİZİN SAHİLDE KENDİ KATLANIR ŞEZLONGLARINI KULLANMALARINI TERCİH EDİYORUZ, ANCAK TESİSİN ŞEZLONGLARININ KULLANMAK İSTENMESİ HALiNDE, ŞEZLONG BAŞINA 25 TL TALEP EDİLMEKTEDİR.

Tesisimizde fiyatlama 24 saat üzerinden yapılmaktadır. Bir gün öncesinde sabahtan giriş yapan misafirimizin 12.00 ye kadar çıkış yapması halinde, 1 günlük ücret tahsil edilir. Önceki günlerde öğleden sonra giriş yapmış misafirlerimize ayrılacakları gün, giriş yaptıkları saate kadar ekstra ücret talep edilmeksizin konaklama imkanı sağlanır, tesisi 12:00 boşaltmaları beklenmez.