Karavan Parkı

Pırıl pırıl bir deniz ve kumsalın hemen arkasında, aynı anda 30 karavana,elektrik, su, sıcak su, banyo, çamaşır makinesi ve kimyasal-gri su atık alma servisi verilmektedir. Keşan-Gelibolu bölünmüş yolundan sadece 100 metre içeride olan tesisimizde ister günübirlik ister uzun süre konaklayabilirsiniz. Kişi sayısı kısıtlaması olmaksızın, elektrik-su için ekstra ücret talep etmeksizin, konaklama bedeli her şey dahil günlük 110 TL’dir.

Karavan misafirlerimizin sahilde kendi katlanır şezlonglarını kullanmalarını tercih ediyoruz., ancak tesisin şezlonglarının kullanmak istenmesi halinde, şezlong başına 25 TL talep edilmektedir.

Tesisimizde sadece kendi karavanınızda konaklama yapmanız mümkündür. Boş karavan kiralama hizmetimiz veya başka bir konaklama imkanı bulunmamaktadır.

Tesisimizde 6 çadır alabilecek küçük bir çadır alanı mevcuttur. Boyutları en fazla 150×200 cm ve yüksekliği en fazla 120 cm olan çift kişilik şeyyah çadırları, 1 veya en fazla 2 gece konaklama için bu alana kabul edilmektedir. Bunlar için sıcak su duş, tuvalet ve elektrik dahil gecelik ücret 90 TL’dir. Bu misafirlerimiz için tesise giriş ücreti alınmaz ancak şezlong kullanmak istenmesi halinde şezlong başı 25 TL ücret talep edilecektir. Büyük aile çadırları için alanımız müsait değildir, kesinlikle kabul edilmemektedir!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA